V NIEDZIELA WIELKANOCY 02 MAJA 2021 ROKU

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja eucharystyczna na zakończenie Mszy świętej o g. 10-tej. 
  2. Jutro 3 Maja uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte w naszym kościele w porządku niedzielnym. Jest to jednocześnie pierwszy poniedziałek miesiąca – wypominki za zmarłych odbędą się o g. 16.30. 
  3. We środę 5 maja nowenna do Bł. Matki Marceliny Darowskiej. Nowenna rozpocznie się około g. 18.50. Proszę o wpisywanie intencji modlitewnych skierowanych do naszej Patronki. 
  4. W tym tygodniu przypadną też pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Adoracje eucharystyczne będą się rozpoczynać jak zwykle o g. 17-tej, w piątek od 17-tej możliwość spowiedzi świętej, w tym dniu adoracja potrwa do g. 21.00. Do chorych w tym tygodniu udam się wyjątkowo we czwartek od g. 8.45. 
  5. W sobotę 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. 
  6. Od niedzieli 9 maja rozpoczniemy bezpośrednie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania obu grup młodzieży w naszej parafii. Za tydzień spotkanie z młodzieżą odbędzie się o g. 19-tej. Wiadomy jest już termin bierzmowania w tym roku – wydarzenie to będzie miało miejsce w niedzielę 20 czerwca o g. 12-tej w naszym kościele. 
  7. Zachęcam do lektury tygodników katolickich „Gość Niedzielny” oraz „Idziemy”.

Dzisiaj jest

niedziela,
09 maja 2021

(129. dzień roku)

Święta

Niedziela, VI Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Szósta Niedziela Wielkanocna