XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 LISTOPADA 2018 ROKU

1. Dzisiejsze Narodowe Święto Niepodległości jest świętem wszystkich Polaków. Specjalne zaproszenie do uroczystego przeżycia tego święta kieruje do nas ks. kardynał Kazimierz Nycz. W naszym kościele o g. 11-tej , bezpośrednio po mszy świętej o g. 10-tej koncert patriotyczny muzyki polskiej w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry niepublicznej szkoły , śpiewu pieśni narodowych i patriotycznych. Również w naszym kościele o g. 16-tej będziemy mieli okazję przypomnieć sobie piękną tradycję wspólnego śpiewu ku pokrzepieniu serc.
  2. Jutro msze święte w naszym kościele odbędą się o g. 8.00 i 18.00. Modlitwa wypominkowa za zmarłych o g. 17-tej.
  3. Za tydzień spotkania przygotowujące do sakramentu Bierzmowania (po mszy świętej o g. 10-tej) oraz kolejne spotkanie dla dzieci z III-cich klas, które przygotowują się do I komunii świętej (po mszy świętej o g. 12-tej.
  4. Zachęcam do lektury tygodników katolickich „idziemy” i „Gość Niedzielny”.

wtorek,
13 listopada 2018

(317. dzień roku)

Wtorek, XXXII Tydzień zwykły