XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 LIPCA 2019 ROKU

1. Podczas wakacji, w niedzielę, nie będzie Mszy świętej wieczornej o g. 18-tej. Natomiast w dni powszednie przez najbliższy okres jednego miesiąca nie będzie Mszy świętej porannej. Będziemy mogli uczestniczyć tylko w mszach świętych wieczornych odprawianych o g. 18-tej.
  2. W dalszym ciągu jest możliwość zapisania się na nowe wydanie albumu poświęconego jubileuszowej historii naszej parafii. To nowe wydanie uwzględni również wydarzenia z samej jubileuszowej uroczystości. Na ten album możemy zapisywać się w zakrystii. Cena albumu wyniesie około 40 zł. Spodziewam się, że album będzie dostępny po 15 lipca – na pewno o tym poinformuję zainteresowanych.
  3. Zachęcam do lektury tygodników katolickich „Gość Niedzielny” oraz „Idziemy”.

piątek,
19 lipca 2019