XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 WRZEŚNIA 2019 ROKU

1. Polska pod Krzyżem – Powróćmy do Boga. Przygotowujemy się do wyjazdu w dniu 14 września na lotnisko w Kruszynie pod Włocławkiem gdzie odbędzie się wspólna wielka modlitwa. Grupa z naszej parafii pod opieką o. Włodzimierza - kamilianina wyjedzie autokarem sprzed kościoła w sobotę o g. 7.30. Koszt wyjazdu wyniesie 40 zł. W tym dniu w naszym kościele o g. `17.15 będzie miało miejsce nabożeństwo różańcowe przeżywane w łączności z modlitwą na lotnisku pod Włocławkiem.
  2. Dzisiaj podczas Mszy świętych ofiary składane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
  3. Informacja dla Rodziców dzieci z klas III-cich szkoły podstawowej: w przyszłym 2020 roku I komunia święta w naszym kościele odbędzie się 31 maja; rocznica I komunii świętej tegorocznej odbędzie się 7 czerwca. Proszę, aby przez obecny miesiąc wrzesień Rodzice zgłaszali trzecioklasistów, którzy w tym roku rozpoczną w naszym kościele przygotowania do trgo sakramentu.
  4. Zachęcam do lektury tygodników katolickich „Gość Niedzielny” oraz „Idziemy”.

czwartek,
19 września 2019