XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 SIERPNIA 2019 ROKU

1. Polska pod Krzyżem. Na wspólną modlitwę 14 września na lotnisku w Kruszynie pod Włocławkiem zapraszają wiernych bp Wiesław Mering, wikariusz biskupi rejonu włocławskiego ks. prałat Sławomir Deręgowski oraz Lech Dokowicz i Maciej Bodasiński z Fundacji Solo Dios Basta. Dla nas Krzyż jest symbolem zwycięstwa. My chcemy bronić Krzyż, chcemy zmieniać, dzięki zatrzymaniu się pod Nim, nasze serca, obyczaje, relację z Bogiem i ludźmi. Jako parafia włączymy się w nurt tej modlitwy i jeśli będą chętni pojedziemy autokarem do Włocławka. Zapraszam do zakrystii, aby zapisywać się na listę uczestników tego wyjazdu. O szczegółach poinformuję w najbliższe niedziele.
  2. Zachęcam do lektury tygodników katolickich „Gość Niedzielny” oraz „Idziemy”.

sobota,
24 sierpnia 2019