XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 CZERWCA 2018 ROKU

1. Wspólnota małżeństw naszej parafii zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie, które odbędzie się dzisiaj po mszy świętej o g. 10-tej. Wspólnota pragnie zainicjować Rodzinne Koło Różańcowe wspierające dzieci, a także same rodziny w naszej Parafii.
  2. W najbliższą sobotę, 23 czerwca, wypadnie Dzień Ojca. Warto na temat niezwykłej roli ojców w rodzinach poczytać w udostępnianych w naszym kościele tygodnikach katolickich „Idziemy” oraz „Gość Niedzielny”.
  3. Niedziela, 24 czerwca, będzie jednocześnie uroczystością Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tradycyjnie ta uroczystość kończy dla uczniów pracę całego roku szkolnego. Dlatego zachęcam, aby pożegnać całoroczne wysiłki pracy w szkole dziękując Panu Bogu za łaskę pokonania kolejnego progu na drodze rozwoju swojego człowieczeństwa i poprzez spowiedź świętą i komunię świętą pięknie rozpocząć czas odpoczynku. W wakacje pamiętamy wszyscy o niedzielnej mszy świętej.
  4. Zachęcam do lektury tygodników katolickich „Idziemy” oraz „Gość Niedzielny”.

środa,
20 czerwca 2018