XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5 LIPCA 2020 ROKU

1. Podczas zbiórki ofiar do puszek przeprowadzonej w ostatnią niedzielę na rzecz osób potrzebujących w naszej parafii uzyskaliśmy kwotę 604 zł. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękuję. Zostaną one spożytkowane podczas przygotowania żywnościowych paczek dla tych osób i rozprowadzone na przełomie września i października. Podobna zbiórka ofiar zostanie przeprowadzona we wrześniu.
  2. Dzisiaj w piąty dzień miesiąca modlimy się podczas każdej Mszy świętej do naszej Patronki Bł. Marceliny Darowskiej. Po Mszy świętej o g. 12-tej odbędzie się modlitwa nowennowa z wyczytywaniem wpisanych intencji modlitewnych skierowanych do Bł. Marceliny.
  3. Od dzisiejszej niedzieli przez całe wakacje, a więc w lipcu i sierpniu nie będzie wieczornej Mszy świętej o g. 18-tej. W dni powszednie Msza święta odprawiana będzie tylko wieczorem z wyjątkiem wtorku kiedy nie będzie również wieczornej Mszy świętej.
  4. Jutro w poniedziałek, który jest pierwszym w miesiącu, jak zwykle, modlitwa wypominkowa za zmarłych o g. 17-tej.
  5. Jak już zapowiadałem za tydzień, w niedzielę, jubileuszowa Msza święta ks. prof. Marka Starowieyskiego z okazji 60. rocznicy Jego święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszam parafian na tę Mszę świętą.
  6. Zachęcam do lektury tygodników katolickich „Gość Niedzielny” oraz „Idziemy”. .

poniedziałek,
06 lipca 2020